Aby prawidłowo funkcjonować, strona ta wykorzystuje pliki cookies. Nie przechowują one żadnych danych prywatnych.

Zobacz naszą politykę prywatności - Czytaj więcej…

Zrozumiałem

T: +48 (0) 504554712 E: info@surfachem.pl

Surfachem Polska, spółka zależna Surfachem Group Ltd, to znaczący dystrybutor specjalistycznych surowców chemicznych dla przemysłu kosmetycznego, farmaceutycznego, spożywczego, paszowego, chemii gospodarczej, czyszczenia przemysłowego i instytucjonalnego oraz innych sektorów rynku chemicznego.

Siedziba Surfachem Polska znajduje się w Warszawie. Jesteśmy ekspertem w dziedzinie logistyki, przepisów prawnych, innowacji i R&D dla branży chemicznej, cenionym za niezwykle wysoki poziom obsługi klienta.

Dysponujemy solidnym wsparciem ze strony centrali Surfachem Group w Leeds, Wielka Brytania, laboratorium technicznego Surfachem na Uniwersytecie Huddersfield, Wielka Brytania, i laboratorium badawczo-rozwojowego w Sao Paulo, Brazylia. Nasz globalny łańcuch dostaw ze strategicznie rozmieszczonymi magazynami gwarantuje pewność i elastyczność dostaw.

Dlaczego Surfachem Polska:

  • doświadczony zespół profesjonalistów
  • zrozumienie wymagań klientów
  • stała najwyższa jakość produktów i usług
  • efektywne kosztowo i pewne źródło dostaw
  • doradztwo i wsparcie prawne
  • niezależne ośrodki badawcze

Dostarczamy surowce i zapewniamy przewagę biznesową

Reprezentujemy wiodących światowych producentów i wspólnie z nimi staramy się zapewnić naszym partnerom biznesowym przewagę nad konkurencją. Zawsze wykazujemy się najwyższym zaangażowaniem, więc jeśli szukasz nowych możliwości dla swojego łańcucha dostaw, zwróć się do nas. To dlatego tak wiele osób z nami współpracuje i poleca nas.

 

Aleksandra Rochowicz

Commercial Manager

0 (+48) 504 554 712

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Joanna Kutyla

Polska Północna i Centralna

0 (+48) 600 337 857

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasze wartości

Wiedza

Jesteśmy ekspertem. Rozumiemy naszych klientów i rynek. Otwarcie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z naszymi klientami i dostawcami. Stoimy na czele nowatorskiego myślenia.

 

Odpowiedzialność

Wymagamy od siebie i od innych odpowiedzialności. Ponosimy pełną odpowiedzialność za nasze działania. Nie poruszamy się na granicy prawa. Zrównoważony rozwój to podstawa.

 

Szacunek

Dla nas samych, naszych kolegów, klientów i dostawców. Traktujemy wszystkich jak równych sobie. Dzielimy się pomysłami i słuchamy opinii innych.

 

Innowacje

Myślimy nowatorsko, myślimy kreatywnie. Wykorzystujemy nasze pomysły i wiedzę, aby nieustannie doskonalić działania nasze, naszych klientów i naszych dostawców.