Aby prawidłowo funkcjonować, strona ta wykorzystuje pliki cookies. Nie przechowują one żadnych danych prywatnych.

Zobacz naszą politykę prywatności - Czytaj więcej…

Zrozumiałem

T: +48 (0) 504554712 E: info@surfachem.pl

Surfachem Brasil

Surfachem Brasil Ltda, spółka zależna Surfachem Group Ltd, to znaczący dystrybutor specjalistycznych surowców chemicznych dla przemysłu kosmetycznego, farmaceutycznego, spożywczego, chemii gospodarczej, czyszczenia przemysłowego i instytucjonalnego oraz innych sektorów rynku chemicznego.

Surfachem Brasil Ltda została utworzona w 2014, r. jako joint venture Surfachem i Vitrine Química Ltda, uznanego dystrybutora specjalistycznych surowców chemicznych dla przemysłu kosmetycznego, chemii gospodarczej oraz czyszczenia przemysłowego i instytucjonalnego.

Surfachem Brasil Ltda, której siedziba znajduje się w Guarulhos, Sao Paulo, jest ekspertem w zakresie logistyki, przepisów prawnych, innowacji i R&D dla branży chemicznej, cenionym za niezwykle wysoki poziom obsługi klienta.

Dostarczamy surowce i zapewniamy przewagę biznesową.

Surfachem Brasil Ltda stanowi platformę do rozwoju w regionie, a jednocześnie pozwala zapewnić najwyższy poziom usług i wsparcia naszym klientom i dostawcom.

Surfachem Brasil Ltda dysponuje solidnym wsparciem ze strony centrali Surfachem Group w Leeds, Wielka Brytania, i laboratorium technicznego Surfachem na Uniwersytecie Huddersfield, Wielka Brytania, w zakresie informacji rynkowej, globalnego pozyskiwania surowców i ogólnoświatowych zasobów marketingowych. Nasz globalny łańcuch dostaw ze strategicznie rozmieszczonymi magazynami gwarantuje pewność i elastyczność dostaw.

 

Nasze wartości

Wiedza

Jesteśmy ekspertem. Rozumiemy naszych klientów i rynek. Otwarcie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z naszymi klientami i dostawcami. Stoimy na czele nowatorskiego myślenia.

 

Odpowiedzialność

Wymagamy od siebie i od innych odpowiedzialności. Ponosimy pełną odpowiedzialność za nasze działania. Nie poruszamy się na granicy prawa. Zrównoważony rozwój to podstawa.

 

Szacunek

Dla nas samych, naszych kolegów, klientów i dostawców. Traktujemy wszystkich jak równych sobie. Dzielimy się pomysłami i słuchamy opinii innych.

 

Innowacje

Myślimy nowatorsko, myślimy kreatywnie. Wykorzystujemy nasze pomysły i wiedzę, aby nieustannie doskonalić działania nasze, naszych klientów i naszych dostawców.