Aby prawidłowo funkcjonować, strona ta wykorzystuje pliki cookies. Nie przechowują one żadnych danych prywatnych.

Zobacz naszą politykę prywatności - Czytaj więcej…

Zrozumiałem

T: +48 (0) 504554712 E: info@surfachem.pl

Komunikat Mottie Kesslera, prezesa i dyrektora generalnego 2M Holdings, w sprawie referendum dotyczącego wyjścia Wielkiej Brytanii z UE

24 czerwca 2016 r., Londyn

Szanowni Klienci, Dostawcy i Koledzy,

Chociaż Wielka Brytania podjęła decyzję o opuszczeniu Unii Europejskiej, to my - jako międzynarodowa grupa 2M Holdings z siedzibą w Wielkiej Brytanii - będziemy kontynuować naszą działalność na dotychczasowych zasadach. 

W ramach swojej pracy tworzymy wartość dodaną dla naszych Klientów i Dostawców. Nasza działalność ma poparcie naukowe, jest efektywna, ekologiczna, etyczna i stwarza każdemu równe możliwości.

Zamierzamy niezmiennie służyć wsparciem wszystkim naszym Klientom i Dostawcom, współpracując z Partnerami z całego świata. 

Naszym zadaniem jest dostarczanie budulca i fachowej wiedzy z myślą o ułatwianiu codziennego życia oraz utrzymania szerokiego zapotrzebowania na nasze produkty.

Będziemy nadal dynamicznie rozwijać działalność w Wielkiej Brytanii i za granicą.

 

Z wyrazami szacunku

 

Mottie Kessler

 

Prezes i dyrektor generalny 2M Holding

 

Nasze wartości

Wiedza

Jesteśmy ekspertem. Rozumiemy naszych klientów i rynek. Otwarcie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z naszymi klientami i dostawcami. Stoimy na czele nowatorskiego myślenia.

 

Odpowiedzialność

Wymagamy od siebie i od innych odpowiedzialności. Ponosimy pełną odpowiedzialność za nasze działania. Nie poruszamy się na granicy prawa. Zrównoważony rozwój to podstawa.

 

Szacunek

Dla nas samych, naszych kolegów, klientów i dostawców. Traktujemy wszystkich jak równych sobie. Dzielimy się pomysłami i słuchamy opinii innych.

 

Innowacje

Myślimy nowatorsko, myślimy kreatywnie. Wykorzystujemy nasze pomysły i wiedzę, aby nieustannie doskonalić działania nasze, naszych klientów i naszych dostawców.