Aby prawidłowo funkcjonować, strona ta wykorzystuje pliki cookies. Nie przechowują one żadnych danych prywatnych.

Zobacz naszą politykę prywatności - Czytaj więcej…

Zrozumiałem

T: +48 (0) 504554712 E: info@surfachem.pl

In-cosmetics 2016 odbędzie się w Paryżu w dniach 12-14 kwietnia.  Jako największa globalna wystawa składników kosmetycznych, in-cosmetics przyciąga szeroką gamę producentów, którzy prezentują najnowsze trendy i rozwiązania w przemyśle kosmetycznym.      

 

Surfachem na targach in-cosmetics

Odwiedź nas na stanowisku A50, gdzie będziemy razem z firmą Kuo Ching, która zaprezentuje filtry UV nowej generacji. 

 

Nie planujesz wziąć udziału?

Nie martw się, jeżeli nie dasz rady dotrzeć na wystawę. Surfachem dostarczy Ci wszystkie informacje na temat nowych produktów i koncepcji zaprezentowanych w Paryżu. 

 

Nasi główni dostawcy na in-cosmetics 2016

Nasi dostawcy będą również uczestniczyć w targach. Jeżeli planujesz być na wystawie, polecamy odwiedzenie ich stanowisk i zapoznanie się z nowinkami w ich portfolio.

 

Stanowisko A50

Stanowisko F91

Stanowisko F131

Stanowisko E110

Nasze wartości

Wiedza

Jesteśmy ekspertem. Rozumiemy naszych klientów i rynek. Otwarcie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z naszymi klientami i dostawcami. Stoimy na czele nowatorskiego myślenia.

 

Odpowiedzialność

Wymagamy od siebie i od innych odpowiedzialności. Ponosimy pełną odpowiedzialność za nasze działania. Nie poruszamy się na granicy prawa. Zrównoważony rozwój to podstawa.

 

Szacunek

Dla nas samych, naszych kolegów, klientów i dostawców. Traktujemy wszystkich jak równych sobie. Dzielimy się pomysłami i słuchamy opinii innych.

 

Innowacje

Myślimy nowatorsko, myślimy kreatywnie. Wykorzystujemy nasze pomysły i wiedzę, aby nieustannie doskonalić działania nasze, naszych klientów i naszych dostawców.